Köşe L Koltuk Temizleme

Profesyonel Antalya Koltuk Yıkama
 
 2009 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız Akay köşe koltuk yıkama dendiği zaman akla gelen ilk firmalardan bir tanesidir. Kurulduğu ilk günden günümüze gelene kadar kendini devamlı geliştiren, değişen teknoloji ile birlikte değişen ve yenilenen Akay Antalya Koltuk yıkama firmamız alanında müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. Tecrübeli, işinde iyi ve müşteri memnuniyetine önem veren çalışma kadrosu ile hizmet veren firmamız; her türlü koltuk, yatak, çekyat L kotuk ve iş yeri koltuklarının yıkanması ve buna benzer yıkama işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik bu işlemler için sizi hiç yormadan eşyalarınıza da taşıma esnasında zarar vermemek adına yerinde gerçekleştirmektedir.
 
 Antalya Yerinde Yıkama Hizmeti
 
Resim Firmamız yerinde gerçekleştirdiği yıkama hizmetleri ile son derece ilgi görmektedir. Sizi düşünen firmamız ve çeşitli ev eşyalarınızı gelerek evinizde yıkamaktadır. Sizin tek yapmanız gereken şey firmamız ile iletişime geçmek olacaktır. Daha sonra size yönlendirdiğimiz işinde uzman firma çalışanlarımız adresinize kadar gelerek; kanepe, çekyat ve l koltuk yıkama gibi hizmetleri bulabileceğiniz en kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Bazı firmalar yıkama işlemleri sırasında isteyerek ya da istemeyerek eşyalarınıza zarar verir iken; firma çalışanlarımız büyük bir ustalıkla yıkama işlemini gerçekleştirdiği için eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.
 
 Firmamızın kullanmış olduğu deterjan, eşyalarınızı temizle işlemini yaparken bunu yıpratmadan yapmaktadır. Yıkama işlemini bitiren çalışanlarımız daha sonra kurulama işlemine geçmektedir. Yıkama işlemi için harcanan süre eşyalarınızın sayısına ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Bir koltuk takımının tamamının yıkanması ortalama 40 dakika ile 1 saat sürmektedir. Yıkama ve kurulama işlemi bittikten sonra eşyalarınız az bir nemli şekilde size bırakılmakta kısa süre içinde tamamen kurumaktadır. Usta çalışanlarımız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden temizlenmektedir. 
 
 ResimEl İle Silmekle Profesyonel Koltuk Yıkama Arasındaki Fark Nedir?
 
 El ile silinen koltuklar da; koltuğun yalnızca görünen kısmı yani üst yüzeyi temizlenmekte içine nüfus eden kirler ise kalmaktadır. Profesyonel Antalya koltuk yıkama işleminde ise hem koltukların görünen kısmı hem de görünmeyen (içine nüfus eden) kısmı temizlenmektedir. Bu da profesyonel Antalya koltuk yıkama işleminin daha temiz olduğunu göstermektedir.

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.