Antalya Otel Koltuk Yıkama

A
Antalya Otel Koltuk Yıkama Hizmeti 
               Otel, ev, hastane ve kafe gibi ortamlarda en çok kullanılan eşyalar arasında koltuk takımları yer alır. Bunlar zamanla kirlenir ve bu kirlerden dolayı koltuk kumaşlarındaki estetik görünüm bozulur. Aslında burada duyulan estetik kaygı ve endişelerden daha fazla önemsenecek durumlar da var. Aşırı kir ve görünmeyen partiküllerden dolayı koltuk takımları zarar görür. Ömrünü yitirir ve kullanılamaz hale gelir. Bu da, ekstra masraf yaparak yeni bir koltuk takımı alınmasını zorunlu kılar. 
Ne yapmak gerekiyor? Koltuk ömrünü uzatacak en doğru yöntemlerden birisi, Antalya Otel koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanmak. Senede bir veya iki kez koltuk bakımlarının yapılması halinde koltuk ömrü uzar. Özellikle insan sirkülasyonu açısından oldukça yoğun yerleri ifade eden otel ve hastane gibi yerlerde koltuklar daha fazla kullanılır ve kirlenir. Koltukların kirden arınması hem hijyen hem de estetik görünüm açısından oldukça önemli sayılabileceği gibi, sandalye kalitesini ve kullanım ömrünü korumak adına da önemlidir. 
Yanlış algı: koltuk yıkama koltuğa zarar verir
Antalya Otel Koltuk yıkama hizmeti ile ilgili yanlış bir algı söz konusudur. Antalya Otel Koltuk yıkama sırasında kullanılan malzemelerden dolayı sandalye kumaş ve içerisindeki süngere zarar gelebilir şeklinde ortaya çıkan algı kısmen doğrudur. Doğrudur çünkü ucuz işçilik ve malzeme ile hareket eden firmalar, yüksek kimyasal yoğunluğa sahip temizleyicilerle sandalyeleri yıkar ve bu sandalyedeki kimyasallar tamamen çıkarılamadığı için koltuk zarar görür. 
Ancak firmamız tarafından tercih edilen temizlik malzemeleri kalitelidir ve hem insan hem de koltuk modellerine zarar verici kimyevi katkılar içermez. Yüksek vakumlu makinelerle tamamen temizlenir ve böylece temizlik sırasında kullanılan ürünlerdeki etken maddeler ile kirler koltukta kalmaz. Tamamen hijyenik ve temiz bir hale dönüşen koltukların rengi açılır, sağlıklı kullanılabilir hale gelir. 
Antalya Otel koltuk yıkama fiyatları 
ResimKoltuk sayı ve adedine göre Antalya koltuk yıkama fiyatları değişiklik arz edebilir. Burada önemli olan kalite ve işçiliktir. Ucuz malzeme ve ekipman ile yapılan Antalya Otel koltuk yıkamalarından alınan verim düşüktür. Özellikle oteller için hijyen kuralları çok önemlidir ve bunun için koltukların temizliğine azami titizlik gösterilmesi gerekir. Bu bakımdan firmamız tarafından en iyi temizlik malzemeleri kullanılır ve koltuk temizlikleri profesyonel ekipmanlarla sağlıklı şekilde yapılır. 

2456

Yıkama Hizmeti

146

Kurumsal Müşteri

853

Bireysel Müşteri

2381

Olumlu Geri Dönüş

Çalışma Politikamız

Koltuklar Temizlenmeden önce

Koltuk ve yatağa uygun temizlik malzemeleri seçilir ve ön hazırlık yapılır.

Koltuklar Temizlenirken

Detaylı olarak her alanı makine ile temizleyip tüm lekelerin çıkması için müdahale edilir.

Koltuklar Temizlendikten Sonra

Koltuk ve Yataklarınız temizlendikten sonra asla geri kusma sorunu olmaz.

Çorba için :) bo diyet çorba sitesi diğeri ise Bo diyet çorba bo diyet çorba kullananlar girebilirsiniz.